• ÖZDİLEK HOLDİNG KURULUŞLARI
444 44 16 Özdilekteyim Logo
shefame Logo
Çevrim İçi Mağaza

Bir Özdilek markası olarak tekstil ve perakende sektöründe yer alan Shefame, bu alandaki faaliyetlerini, "yaratıcılık, kalite ve doğru fiyat" hedefleriyle gerçekleştirmektedir. Kadın giyim tasarımlarının yeniden yorumlandığı klasik ve şık koleksiyonlardan iç ve ev giyim ürünlerine, stil tamamlayıcısı aksesuarlardan çanta ve cüzdana kadar geniş ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Güncel tasarım, kaliteli ürün ve doğru fiyat politikasıyla ilk akla gelen marka olmayı hedeflerken, yaratıcılık ve hayal gücüyle oluşturduğumuz koleksiyonumuz, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Marka, alanında deneyimli, bilgisini sürekli taze tutan, takım çalışmasına önem veren, dünyadaki güncel trendleri takip eden tasarım ekibi ve tasarımın şirket gelişiminde en önemli unsur olduğunu benimseyen yöneticilerle daima gelişime devam ediyor.

Sonbahar - Kış / 2019 - 2020 Koleksiyonu

Gösterişten uzak ve göz alıcı parçalarıyla klasik tarzı ön plana çıkaran marka, ürün çeşitliliğiyle farklı beğenilere hitap etmektedir. Tekstil sektörüne “Zarafeti yeniden tanımlıyor” sloganıyla giriş yapan Shefame, kadın klasik giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleriyle 2020 kış sezonuna damga vurmaya hazır.

Koleksiyonda yer alan kahve ve toprak tonları, bej, haki ve tarçın gibi renklerle kartpostal gibi kombinler hazırlamanız mümkün. Bu sıcacık tonların etkisi triko takımlara, uzun kabanlara ve takım elbiselere eşlik ederken özenle seçilmiş kadife kumaşlar, ekose, leopar desenler ve nakış işleme gibi zarif detaylar tarzınızda iz bırakıyor.

Gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak modern, stil sahibi, şık ve güçlü kadınların yeni markası Shefame’in en gözde parçaları, Özdilek mağazalarında ve Özdilekteyim.com’da beğeniye sunuluyor.